Zeleneč, stejně jako my, v létě postoupila do krajské soutěže a po úvodních utkáních na tom byla bodově též nastejno. Nám chyběl v posledním střetnutí výborný Hampl, jehož více než dobře zaskočila naše nová posila z Kounic – Jakub Láska. Zápas  pro nás začal hodně smolně, když se ve jedenácté minutě nezaviněně srazil P. Sochor se soupeřem hlavou a odnesl to tržnou ránou. Díky tomuto hendikepu jsme se museli více zatáhnout a soupeř měl povětšinu poločasu míč na svých kopačkách. Protože jsme  pozorně bránili, tak se do šance dostal jen jednou, ale dobře zasáhl Nanár a nájezd útočníka vychytal. Díky nedisciplinovanosti Hybeše jsme v poločase museli udělat další změnu v sestavě.

Po přeživším prvním poločasu jsme hned v úvodu druhého udělali minelu, která se nevidí ani u přípravek. Po rozehrání výkopu náš útočník vrátil míč Karlíkovi, který si jej pouštěl s tím, že nahraje stoperům. Ti však zřejmě nezaznamenali že se hraje a ještě diskutovali na rohu vápna. Tak si útočník vzal míč, doběhl před brankáře a zakončil. Za 5 vteřin jsme ztratili vše, co jsme první půli těžce vybojovali. Pak se náš výkon trochu zvedl, ale přesto jsme byli pod stálým tlakem. Obrana i záloha však pracovala v defenzivě dobře a když se útočníci dostali k brance, tak nájezdy pokryl dnes výborný Nanár. Snažení soupeře vyústilo až v pokutový kop, když Flieger byl v souboji pozdě a místo míče zasáhl nohu protihráče. Zeleneč však nabídnutou šancí pohrdla a exekutor netrefil branku. Domácí to rozhodilo a my jsme začali vystrkovat růžky. Chybu v  rozehrávce využil Karlík, dostal se až před brankáře a nebýt jeho faulu, tak by jej obešel a překonal.Takto jsme i my dostali možnost zahrávat pokutový kop. Flieger jej s přehledem proměnil a oba tím odčinili svá zaváhání. Závěr byl trochu hektický, když se nám ještě zranil Hanuš. Obrana a náš dnes opravdu výborný brankář však už za sebe z několika šancí nic nepustili, takže jsme dnes s ohledem na všechny okolnosti zápasu vybojovali opravdu zlatý bod. Za to, že jsme se po několika zraněních důležitých hráčů a opravdu fatální chybě, penaltě nepoložili a dokázali srovnat skóre, zaslouží tým velkou pochvalu.

Branka: 70. Flieger p.k.

ŽK: 1:3

Rozhodčí: Stránský

Diváků: 23

 

Sestava: Nanár – Láska, Smolný, Nouzák, Hanuš (82. Thim) – Hybeš (46. Vontzsemű), Karlík, Flieger, Rohn – Sochor (12. Uldrich), Samek

 

Zdroj: David Hybeš