Zvole – V pořádnou přestřelku se změnilo poslední utkání fotbalistů Liblice v nejnižší krajské soutěži. Na půdě Zvole prohráli 3:5.

„Utkání jsme začali relativně dobře a po rychlé akci jsme se ujali vedení. Bohužel chvíli na to domácí srovnali a my zase přestali hrát. Byli jsme nedůrazní a nechávali domácím zbytečně moc prostoru a ty věděli co s tím a po nějakých pětatřiceti minutách jsme prohrávali 3:1. Mohli jsme být rádi, že jsme tenhle stav do půle udrželi,“ uvedl vedoucí mužstva Jiří Pospíchal.

„ O přestávce proběhla v kabině důrazná promluva trenérů a my do druhé půle vstoupili hned lépe, plní bojovnosti a odhodlání. Hlavně Kuba Nouzák vlétl do zápasu jako uragán a odměnou mu byly dva góly. Bohužel domácí dokázali využít naší otevřené obrany a na každý náš gól dokázali relativně rychle odpovědět a pak si konec již pohlídali. Dnes vyhráli domácí zaslouženě, my hlavně v první půli hráli špatně, a i když jsme se dokázali v druhé zlepšit, tak jsme nedokázali dohnat náskok soupeře ze začátku zápasu,“ dodal Pospíchal.

Branky: 17. Vnuk, 25. Tomanec, 34. Hnát, 60. a 83. Gabriel – 12. Hrstka, 54. a 75. J. Nouzák.

Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 3:1.

Liblice: Lanč – Líbal (46. J. Bubník), Fott (46. Vlk), Šmejkal, Vávra – Pačes (46. J. Nouzák), Pop, Nekolný, Kovačka (64. Bázlík) – Nekola, Hrstka.

 

Zdroj: Kolínský deník