V prvním přátelském utkání jsme se střetli s čerstvým účastníkem 1.A třídy, s Poříčany. Vzhledem k extrémnímu vedru a k tomu, že máme za sebou teprve první tréninky, tak se nehrálo v žádném vysokém tempu, ale byl nastaven „mód přežít“. Poříčany měli více ze hry a větší držení míče. Také prokázali zkušenosti při zakončení, když trestali naše chyby, za to my neproměnili ani ty největší šance. Ke konci utkání nám už docházeli síly a Poříčany nás přehrávali, ale my už to nějak ukopali. Jinak zápas splnil svůj účel, když si kluci zase zahráli na velkém hřišti a zjistili, že když potrénují, tak můžou hrát vyrovnaně i s 1.A třídou. Teď nás čeká měsíc tvrdé přípravy. Další utkání sehrajeme na hřišti v Bříství s Přerovem n. Labem od 17:00.

Sestava: Hanuš, Fott, Vlk, Šmejkal, Vávra, Pačes, Bázlík, Nekolný, Dušek,  Nouzák, Karlík, Bubník, Vondrášek, M. Řípa