Liblice – Zápas velkých zvratů. Fotbalisté Liblic (I. B třída) v dalším přípravném utkání remizovali na hřišti Dubče 4:4.

„Dnes jsme nastoupili proti velmi kvalitnímu a fotbalovému soupeři. Oproti předchozím zápasům se tentokrát role obrátila a my v první půli proměnili skoro všechny naše šance a soupeře skvěle vychytal náš gólman.  Po první půli jsme vedli 2:0, ale soupeř hned po přestávce dokázal po našich chybách vyrovnat a vzápětí skóre otočit. Ke konci nám docházeli síly a soupeř kontroloval hru, ale vzadu hrál až moc v klidu a nám se podařilo po dvou útocích nejdříve snížit Sochorem po pěkně vybojovaném míči Vaňkem a nakonec vyrovnat, když úplně poslední akce zápasu skončila faulem ve vápně domácích a Pačes proměnil penaltu. Dnešní zápas měl kvalitu a to jsme nebyli kompletní. Škoda jen těch chyb při bránění,“ řekl po utkání vedoucí liblického týmu Jiří Pospíchal.

Jelikož se liblickým hráčům o víkendu žení trenér, další přátelák sehrají až v úterý 12. srpna od 18:30 s Újezdem nad Lesy na jejich tréninkovém hřišti na Blatově.

Branky:  J. Nouzák, Nekolný, Sochor, Pačes z PK.

Poločas: 0:2.

Sestava: Hanuš ml – Matura, Sobotka, Šmejkal, F. Řípa – Pačes, Bázlík, Karlík, Nekolný, M. Řípa – J. Nouzák. Střídali: Sochor, Vaněk, Vlk.

Zdroj: Kolínský deník