Branky: 6. Novák, 29. a 64. Smolík – 11. Černovský
Rozhodčí: Kinčl
ŽK: 1:1
Diváků: 27

Sestava: Nanár – Březina, Straňák, Rohn, Smolík – Hejda J. (62. Velíšek), Karlík, Novák, Hejda R. (78. Černý O.) – Hampl (46. Fišer), Samek (86. Červeňák)

Výrazně lepší výkon nás dovedl k zaslouženému vítězství oproti velmi kvalitnímu týmu. Zvýšená agresivita, nasazení a běhání se s minulým víkendem vůbec nedali srovnávat. Náš brankový účet načal krásným padáčkem Novák. Pak jsme si sice nechali dát rychle vyrovnávací gól po chybě ve středu hřiště, nicméně Smolík po rohu odražený míč „nechytatelnou dělovkou“ dostal do branky a nám tak vrátil vedení zpět na naší stranu. Další šance – Samek zůstala nevyužita. Soupeř měl šanci za stavu 2:1, ale Nanár výborně zasáhl. Potom Smolík hlavou po našem rohu zvýšil na 3:1 a pak již tým zbytek zápasu usilovně odbojoval a ubránil.
Pochvalu zaslouží celý tým za příkladnou bojovnost.