I když se nám blíží oslavy, tak Vám musíme oznámit jednu smutnou novinku pro příští sezónu. Po mnoha letech jsme do následující sezóny nepřihlásili B tým. Bohužel v létě nastal velký odchod hráčů z našeho týmu a početně jsme to nedokázali kompenzovat příchody. Proto jsme se rozhodli spojit A a B tým do jednoho týmu a reprezentovat TJ Liblice v Okresním přeboru.

Za odchody je mnoho důvodů, a to pochopitelných i nepochopitelných. Přesto všem hráčům, co u nás skončili, přejeme vše nejlepší do jejich dalších kariér.

Posily, které doplní náš tým Vám představíme v následujích dnech.

Tímto bychom také chtěli poděkovat realizačnímu týmu a všem okolo, kteří se v minulých sezónách starali o chod B týmu. A to hlavně trenérovi Robertovi Schovancovi a vedoucímu týmu Michalovi Řípovi. Děkujeme za odvedenou práci a výsledky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *