Přijel k nám zřejmě nejtěžší soupeř v soutěži, kterému jsme sice v přípravě nadělili šestku, ale mistrovské utkání bývají o něčem jiném. Hned začátek nám to přesvědčivě ukázal. Obrana byla myšlenkami zřejmě ještě v kabině, protože jsme v třetí minutě prohrávali 0:2. Soupeře to pěkně nabudilo, svými slovními projevy nám to někteří dávali pěkně sežrat a vypadalo to zle nedobře. Naštěstí Tuchoraz své šance neproměnila a nám se podařilo Nouzákem po samostatném průniku snížit. Bohužel téměř z protiútoku jsme hned inkasovali lacinou třetí branku. Soupeř si dál vesele vytvářel šance a už méně vesele je zahazoval. Nám toto dopoledne proti ostatním zápasům chybělo snad vše. Většina z týmu zahrála hluboko pod své možnosti. Před koncem poločasu po nenápadné akci zprava uklidil Mirek Uldrich nepovedenou dorážku Nanára a rázem to bylo jen o gól. Do druhého poločasu jsme s ohledem na přijatelné skóre nastoupili s chutí otočit vývoj zápasu. Deset minut vypadalo nadějně, dokonce jsme si po individuálním průniku a následném centru Fliegera vytvořili gólovou příležitost, ale Karlíkově střele chyběla přesnost i razance, takže ji brankář hostů kryl. Do dalších vyložených šancí jsme se již nedostali, hra se vyrovnala a naopak soupeři se podařilo vstřelit další branku. Potom nám svoji nedisciplinovaností pomohl jeden z tuchorazských k početní převaze, ale stylem hry jakým se hráči prezentovali, jsme ji naprosto zazdili. Závěr zápasu byl poměrně hektický, nám se těsně před koncem podařilo Jakubem Nouzákem snížit, ale s ohledem na celkový vývoj zápasu si soupeř zaslouženě odvezl tři body. A navíc nám ještě nakopal…

Branky: 23. a 87. Nouzák J. 43. Uldrich – 1., 3. 24. 60.

Sestava: Hanuš – Straňák, Cenigr, Vontszemu (46. Kovač), Nouzák P. – Hybeš (46. Rohn), Samek, Flieger, Nanár (65. Smolík) – Uldrich (46. Karlík), Nouzák J.

Rozhodčí Veselý

ŽK: 1:4

ČK 0:1

Diváků: 35

David Hybeš