Přátelské utkání z týmem z nymburského okresu

Komentář: Zápas na půdě lídra Nymburského okresu se nám moc nevyvedl. Soupeř byl kombinačně lepší, rychlejší. Vzhledem k nečekaným absencím musela obrana doznat určitých změn a moc se nepovedly. Nechávali jsme soupeřům hodně prostoru a jejich šikovní útočníci to hned dvakrát využili. Poté se nám podařilo snížit po průniku Nouzáka J. z pravé strany, ale před koncem poločasu jsme opět inkasovali dvě branky. V druhém poločase tempo hry trochu opadlo, hra už byla vyrovnanější, ale na rozdíl od soupeře my jsme končili před vápnem, utápěli se v sólování místo kombinace p zemi. Inkasovali jsme jednu branku po pěkně provedeném trestném kopu a sami snížili až v poslední minutě Nouzákem J. hlavou ze skrumáže po rohu.

Branky: 28. a 91. Nouzák J.

Sestava: Nanár – Straňák, Nouzák P, Flieger, Vontzsemu – Hybeš, Karlík, Samek, Hanuš – Nouzák J., Uldrich

Střídali: Kovač, Rohn, Hampl

David Hybeš