S vidinou dvou předchozích venkovních nezdarů a zaspáním začátků zápasů, jsme se v tomto zápase toho chtěli vyvarovat. Jenže nebylo nám to nic platné, že jsme domácí nepustili za prvních 15 minut před našeho gólmana, když domácí hned z prvního rohu dokázali skórovat.  A za chviličku na to po chybě Šuriny v rozehrávce a po ukopnutí domácího útočníka do šibenice zvýšili Rostoklaty na 2:0. Zbraně jsme však neskládali a dál se snažili něco s nepříznivým výsledkem udělat jenže Vlk šel sám na gólmana a nedal a Bázlikova střela se otřela o tyč ven. S dalšími šancemi si už domácí obránci poradili a šlo se do šatny s dvougolovým deficitem. Hned na začátku druhé půle si domácí kapitán velice nevybíravě počkal na Schovance a hlavičkou ho knokautoval k zemi za což dostal červenou kartu, ale tu vzápětí uviděl i Schovanec, dle rozhodčího za nesportovní chování. Takže obě mužstva celý poločas hrála o deseti. Domácí hned na to před vlastním pokutovým územím vystavili prešovský beton, přes  který jsme se jen horko těžko dostávali. A když už jsme se konečně dostali před branku, tak jsme tu šanci stejně neproměnili. I když domácí jen odkopávali balóny a vůbec nechtěli hrát tak v posledních pěti minutách přidali ještě dvě branky a tak se ukázala naše největší slabina podzimních venkovních zápasů: domácím tam spadne všechno, kdežto my potřebujeme strašné množství šancí na vstřelení branky. A navíc venkovní rozhodčí jsou teda zatím fakt tragický. V tomto zápase obzvlášť.

Sestava: Trpálek – Řípa M., Psutka, Schovanec, Řípa F. – Vlk, Šurina, Bázlik, Harčařík (80. Vaněk) – Nouzák J., Pačes

ŽK: Schovanec, Psutka ČK: Schovanec

Rozhodčí: Maťátko

Zdroj: Michal Řípa