Na zápas jsme byli natěšeni, protože přijel poslední vítěz pralesa a ještě se jednalo o tradiční derby. Bohužel Traverza se momentálně nenachází ve formě jako minulý rok a přijela se značně defenzivní taktikou, když hned od začátku zápasu postavili na své půlce defenzivní val a jejich překročení půlící čáry bychom mohli počítat v jednotkách. My se ale dlouho přes urputnou defenzívu hostů nemohli prosadit. Hosty načal až s chutí hrající Bázlík, který se prosadil krásnou střelou z vápna na kterou mu připravil  stejně krásnou příhrou Herink. Že to hosté nemyslí nijak vážně s ofenzivou ukazovalo i to, že předstoper a poté pravý bek Michal Řípa spíše hrál ofenzivního záložníka. Tato volnost mu ale nejspíš seděla protože se 2x dokázal prosadit. I když pro příště by si měl uvědomit, že z gólu se radujem až když je míč v brance a ne když teprve letí do brány 🙂

Branky: 3x Bázlik, 2x Řípa M., Nouzák J., Lanc

Sestava: Hanuš – Buček (20. Vlk), Psutka, Řípa M. (c), Líbal – Bázlík, Lanc, Šurina, Herink – Kosov (46. Nouzák J.), Hruška (46. Vaněk)

Rozhodčí: Navrátil
Fotogalerie pí. Havlínové (stránky http://www.liblice.estranky.cz/): 
Autor: Kayl
Foto: foto převzato s dovolením od pí. Havlínové