Liblice – Čechtice 2:1 (1:1)

Branky: 10. Uldrich, 89. Hybeš – 30.

Rozhodčí: Šmejkal

Diváků: 22

Sestava: Nanár – Hampl, Nouzák, Flieger, Hanuš – Rohn, Karlík, Vosecký, Láska (70. Kováč) – Uldrich (46. Hybeš), Samek

Zasloužené vítězství nad slušně hrajícím soupeřem. Na šance jsme byli lepší,  i když rozhodující branku jsme si nechali až úplně na závěr.

Červené Pečky – Liblice 4:1 (2:0)

Branky: 82. Rohn – 10. , 43., 62. z PK, 85.

Rozhodčí: Kosina

Diváků: 18

Sestava: Nanár – Hampl, Nouzák, Flieger, Smolný – Hybeš (46. Kováč), Karlík, Vosecký, Rohn – Samek (46. Uldrich), Hanuš

Na velkém hřišti jsme podali špatný výkon, neplnili taktické pokyny. Soupeř měl dva výborné hráče a oba se rovnoměrně dvakrát prosadili.

My jsme se do šance téměř nedostali, pouze pokud bychom uhlídali jejich rychlého útočníka, měli jsme šanci na úspěch, to se však nestalo.

Liblice – Týnec 0:3 (0:1)

Branky: 17. z PK, 55. a 80.

Rozhodčí: Radina

Diváků: 15

Sestava: Nanár – Smolný, Nouzák (82. Thim), Flieger, Hanuš (80. Vontszemű J.)–Rohn, Karlík, Uldrich (50. Vontszemű M.), Láska, Kováč (55. Hybeš) – Sochor

S vedoucím celkem tabulky jsme zaslouženě prohráli, když nás nejprve načala záhadná penalta po nakopnutí našeho hráče… Soupeř se uklidnil a do ničeho nás moc nepustil. Herně byl lepší, bělavější a důrazný.

Na jaře nás čeká boj o holou záchranu, ale pokud kvalitně potrénujeme, zlepšíme přístup k zápasům (odpovědnější od všech a po všech stránkách…) a na většinu zápasů nastoupíme v plné síle, tak na udržení máme.

Zdroj: David Hybeš