K prvnímu mistrovskému utkání na hřišti Radimi

jsme nastoupili pouze v 11 hráčích a některým ani nestálo za to se omluvit, že nepřijdou.

Naše taktické plány se zhroutily hned v úvodu, kdy jsme lacinými chybami pustili soupeře do tří brankového náskoku. Soupeř kontroloval hru, užíval si fotbal a vytvářel si velký počet šancí. My jsme se po obdržených brankách nemohli dostat do tempa, každý začal hledat chybu na jiném, nedokázali jsme si přihrát. Světlou výjimkou byla akce, po níž skóroval Svoboda. Poločas skončil výsledkem 7:1.

Do druhého poločasu jsme zatočili sestavou a to i na postu brankáře, do branky se postavil Hrdinka. Druhý poločas byl o poznání lepší než první, vytvořili jsme si několik příležitostí ke vstřelení branky, proměnit se podařilo jen jedu, trefil se Kováč. I soupeř měl své šance, ale nedokázali trefit bránu anebo je zneškodnil Hrdinka. Druhý poločas jsme tedy vyhráli 1:0, ale celkové skóre 7:2 je strašné. Byl vidět zlepšený výkon oproti prvnímu poločasu, ale je nutné neustále pracovat a chtít hrát, někteří hráči si myslí, že výsledek přijde sám, bez práce tak to bohužel není, a čím dříve to pochopí tím lépe.

Branky: Svoboda, Kováč

Žluté karty: Svoboda, Kováč

Sestava: Kováč – Kořínek, Černý, Naďo, Bičák J. – Křivan, Hrdinka ©, Bičák D., Aschenbrenner T. – Jícha, Svoboda