Liblice – Na poslední vystoupení v nejnižší krajské soutěži nebudou v dobrém vzpomínat libličtí fotbalisté. Na domácím hřišti se proti Slovanu Poděbrady nedokázali prosadit a prohráli 0:2.

Fotogalerie pí. Havlínové (stránky http://www.liblice.estranky.cz/) k zapasu.

„Soupeř byl jednoznačně lepší. Ze svých mnoha šancí proměnil díky našemu brankáři jen dvě. V závěru jsme mohli zápas zdramatizovat, ale nastřelili jsme jen tyč. Soupeř vyhrál zaslouženě,“ sportovně přiznal trenér domácích Petr Samek.

Branky: Sekera, Borovička.

Rozhodčí: Vlk. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Liblice: Hanuš ml. – Fott, Šmejkal (64. J.  Nouzák), Vlk, F. Řípa – Pačes, Pop, Nekolný, Dušek – Hrstka (80. Vondrášek), Novotný.

Nymburský deník:

Liblice – A je to tady. Dočkali se. Fotbalisté poděbradského Slovanu mohou slavit premiérové vítězství v krajské I.B třídě. Ve čtvrtém kole soutěže vyhráli na půdě týmu Liblice z Kolínska dvoubrankovým rozdílem.

LIBLICE – SLOVAN PODĚBRADY  0:2

Po bezbrankovém prvním poločase začaly padat góly až po přestávce. A byli to hostující fotbalisté, kteří mířilo do černého.

„Myslím si, že jsme byli po většinu zápasu lepším týmem,“ hlesl po utkání poděbradský středopolař Aleš Majer. „Už v prvním poločase jsme měli nějaké šance, pak jsme na začátku druhého dějství dali celkem rychle dva góly. Potom už jsme bez problémů dovedli utkání do vítězného konce,“ radoval se Aleš Majer.

Jeho tým měl opravdu několik slibných příležitostí, Havrda dokonce trefil břevno. Domácí měli šanci až v samotném závěru střetnutí. „Na šance jsme jednoznačně vyhráli, měli jsme jich celkem dost. Domácí měli pouze jedinou a to bylo až dvě minuty před koncem, kdy trefili tyč. My jsme ale uhájili čisté konto,“ dodal záložník Slovanu.

Branky: Sekera, Borovička.

Rozhodčí: Vlk. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Slovan Poděbrady: Hadvičák – Tomíšek, Hanuš, Linhart, Navrátil – Sekera (70. Sezima), Majer, Havrda, Borovička – Vaněk (65. Šulc), Havlík.

Zdroj: Kolínský deník + Nymburský deník