Soupeř nastoupil do zápasu pouze v sedmi lidech a to se ukázalo jako rozhodující…Zápas jsme proti početně oslabenému soupeři nezačali špatně, celkem se nám dařila kombinační hra a v polovině prvního poločasu jsme vedli 2:0. Poté jsme, jako už několikrát v této sezóně, přestali hrát a soupeř bez větších potíží srovnal skóre ješte před přestávkou. V druhém poločasu začaly hostům docházet síly a nám se povedlo dvakrát skórovat. Radimští hráči však dokázali po rohovém kopu vstřelit kontaktní branku a bylo jen dílem náhody, že se jim do konce utkání nepovedlo vyrovnat, když několik jejich střel skončilo jen těsně vedle branky. Tuto výhru jsme doslova a do písmene utrpěli. Většina hráčů hrála bez nasazení a pochvalu zaslouží jen výborný  výkon Vaška „George“ Jirkovského.

Sestava: Kováč,Kořínek J., Jirkovský, Bičák J., Bičák D., Starý T., Fišer, Horáček, Kořínek V., Starý D., Svatoň, Svoboda

Branky: Fišer, Bičák D., Starý, Kováč