S ohledem na nový občanský zákoník budeme nejpozději do 1.1.2016 muset změnit náš oficiální název TJ Liblice, občanské sdružení tak, aby obsahoval slovo „spolek“ či zkratku „z.s.“, z.s. znamená zapsaný spolek.

Níže jsou uvedeny vzorové možnosti, takže pokud chcete ovlivnit náš název, tak se v anketě laskavě vyjádřete níže uvedeným způsobem.

Koncem března 2015 chceme anketu uzavřít a během první poloviny roku svolat valnou hromadu, kde valná hromada schválí Stanovy s novým názvem a případně i s dalšími věcmi.
Tři názvy s největším počtem hlasů, budou valné hromadě předloženy k odhlasování výběru jednoho z nich.

Anketa již nějaký čas běží na Facebooku, ale mnoho názorů tam vyjádřeno není, proto ji umisťujeme i sem na stránky a prosíme co nejvíce lidí o vyjádření názoru, jak by měl název našeho klubu vypadat. Anketa je zcela anonymní, a tak se nemusíte bát zvolit možnost, jež se Vám líbí, ba co víc, pokud máte vlastní jedinečný návrh, můžete jej do ankety připsat!

Ještě bychom chtěli všechny požádat, aby opravdu hlasovali za svou osobu pouze jednou, vícenásobné hlasování je zakázáno.

Díky těm, kdo se již vyjádřili!

[socialpoll id=“2257713″]