Branky: 28. Smolný, 71. Flieger z p.k.
Rozhodčí: Radina
bez karet
Diváků: 19

Sestava: Nanár – Březina, Straňák, Smolík, Hanuš – Karlík, Rohn, Flieger, Nouzák – Smolný (75. Vontszemű M.), Vontszemű J. (60. Fišer)

Navázali jsme na výkon z posledního domácího zápasu s Libicí a přidali další tři body. Těší dobrá obranná hra týmu, hezké kombinace a výborný výkon brankáře.
Až na desetiminutovku v druhém poločase jsme soupeře do ničeho nepustili. Kromě hezkých akcí, které vyústily jednou v branku Smolného po kolmici Vontszeműna J. a podruhé v pokutový kop po pěkném průniku Karlíka, jsme ještě několik slibných situací nedotáhli ke gólu. Dvě hlavičky Straňáka těsně minuly branku, Nouzákovy průniky nenašly v malém vápně adresáta. Výrazně podržel Nanár, když za stavu 1:0 pokryl samostatný nájezd hostujícího útočníka a za pár minut vyrazil nebezpečnou střelu.