Po zkušenosti z podzimní části soutěže jsme věděli, že nás proti Kouřimi čeká vyrovnaný zápas.  V úvodu zápasu měl více ze hry soupeř, kdy naší branku ohrožoval hlavně střelbou ze střední vzdálenosti. Všechny pokusy kouřimských však stroskotaly na našem výborně chytajícím Kováčovi. S postupem času se začala hra vyrovnávat, ale soupeři se přeci jen povedlo vstřelit úvodní branku. Naštěstí jsme vyrovnali ještě před poločasem po akci Brabence.

V druhém poločase jsme byli o něco aktivnější než soupeř, ale opět se nám nedařilo zakončení. Hra se rychle přelévala z jedné strany na druhou, bohužel soupeř byl ten, komu se povedlo jít opět do vedení.  Ve snaze vyrovnat jsme vše vsadily na útok a díky rychlým přechodům do útoku se nám dařilo vyvíjet na soupeře tlak. Nakonec se na nás štěstí přeci jen usmálo, když si soupeřův obránce po našem rohu srazil balon za záda svého brankáře.

Sestava: Kováč, Bičák J., Svoboda, Kořínek, Hanuš, Bičák D., Brabenec, Pícha, Novák, Fišer

Branky: Brabenec, Fišer