Turnaj ministars v Kounicích hraný po dopoledním turnaji mladší přípravky

Hráči,kteří se zúčastnili dvojzápasu v Kounicích:Černý Jakub,Dujíček Marek,Vedral Vojtěch,Přenosil Jakub,Tůma Štěpán,Körner Matěj,Pokorný Tomáš,Pícha Ondřej,Bártl David,Vojáček Matěj.

Mukařov:Liblice=4:1 (Dujíček M.) 

Zápas proti Mukařovu jsme nezačali dobře,soupeř nám odskočil na rozdíl tří branek a byl herně lepší.Potom se kluci zlepšili a dostávali se před branku soupeře.Po jednom takovém útoku jsme vstřelili branku a pár šancí nedotáhli do úspěšného konce.Mukařov byl celkově vyhranější a zkušenější.Musím říci,že mě a rodiče naši kluci potěšili,protože nic nevzdávali a bojovali.Zápas trval 1×15 min.

Kounice:Liblice=0:3 (Pícha O.,Pokorný T.,Černý J.)

Po krátké pauze jsme nastoupili proti domácím.V dalším zápase hraném po domluvě na 2×10 min, byli od začátku kluci lepší než soupeř.Místy začínal zápas z naší strany připomínat fotbal.Rodiče i kluci ze střídačky povzbuzovali své hráče usilovným pokřikem “Liblice do toho“,to bylo příjemné sledovat.První půle 3:0 pro nás,druhý poločas rozhodčí protáhl,aby si obě mužstva mohli více zahrát.

Miroslav Bártl