Milovice – Brousili si zuby na další výhru v I. B třídě, ale tentokrát tvrdě narazili. Fotbalisté Liblic si z Milovic odváží nepopulárního „bůra“. Trenér Samek byl po prohře 0:5 z výkonu svých svěřenců zklamaný.

„Vzhledem k naší formě jsme chtěli bodovat i v tomto zápase. Bohužel jsme už ve druhé minutě inkasovali a od té doby to byla z naší strany jedna velká tragédie. I přes pár absencí jsem kádru věřil, že by mohl na body dosáhnout. To se však nestalo. Někteří hráči to vzali za špatný konec. Z tohoto nepovedeného zápasu si musíme vzít ponaučení, že takhle nejde hrát o body ani doma, ani venku. Za týden nás doma čeká další utkání, ve kterém chceme zase naplno bodovat. Musíme se tak lépe připravit a na dnešní zápas zapomenout,“ zestručnil hodnocení utkání nespokojený Petr Samek.

„Podali jsme naprosto ostudný výkon. Zaspali jsme začátek zápasu a posadili domácí na koně hned ve druhé minutě. Tolik zkažených jednoduchých přihrávek, zpracování, prvních dotyků míče, co jsme předvedli v prvním poločase, jsem neviděl za všechny předchozí zápasy dohromady. Domácí se ani nemuseli moc snažit, my jsme jim jejich šance nabízeli úplně sami. Navíc nás ještě předčili v rychlosti, důrazu i bojovnosti. Vyhráli naprosto zaslouženě. Na zápas je lepší zapomenout a připravit se na další,“ konstatoval předseda liblického klubu David Hybeš.

Branky: 2. Beneš, 42. a 73. Baran, 45. A 66. Tangl.

Rozhodčí:Trumpus. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 3:0

Liblice: Grůša – P. Nouzák (77. Rohn), Fott (39. Hybner), Batelka, Kovačka (16. Sobotka) – Pop, Ploc, Bázlík, Budský – Hrstka, Sochor.

 

Nymburský deník:

Milovice – Pětibrankovou kanonádou vyprovodili ze svého hřiště fotbalisté Milovic tým Liblic v pátém kole I.B třídy.

Milovice – Liblice 5:0

„Byl to zajímavý zápas, překrásný fotbal s překvapením,“ hlesl spokojený milovický trenér Pavel Pavlíček.

Tím překvapením byla nečekaná žádost o ruku při utkání. Rozhodčí přerušil za stavu 5:0 hru a domácí brankář Fišer požádal přítelkyni o ruku. A ta přijala!

„Na své hráče jsem pyšným na hřišti se rvali,“ řekl kouč Milovic.

Branky: 2. Beneš, 42,.a 73. M. Baran, 45. a 66. Tangl.

Rozhodčí: Salač. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 3:0.

Milovice: Fišer – F. Novák, Vlačiha, Zoubek, Švancar (79. Šťastný) – Dlouhý (87. Solar), Plecitý, Krátký, Beneš – M. Baran, Tangl.

 

ZdrojKolínský & Nymburský deník