Třebovle – Liblice „B“ 4:2 (2:2)

Rozhodčí: Veselý Zdeněk

Lanč – Řípa M., Rohn, Strnad, Buček – Pačes (46. David), Svoboda (60. Cangár), Šíma, Plachý – Lanc ©, Fusek (85. Nouzák T.)

Branky: Svoboda, Fusek

ŽK: Pačes, Šíma, David, Pospíchal

Začátek zápasu se nám příliš nevydařil, kombinace vázla a vznikalo mnoho nepřesností. Díky tomu jsme již v šesté minutě inkasovali první branku. Nepříliš povedený centr domácích se šťastně dostal k domácímu útočníkovi, který zareagoval pohotově, a překvapivou tečí poslal míč do horního růžku naší branky. Tato chvíle nás probrala, předvedená hra se s přibývajícími minutami zlepšovala a vypracovali jsme si mírnou převahu. Ve třicáté minutě se po našem rohu dostal k odraženému míči debutant Svoboda, který se dlouho nerozpakoval a z otočky vyslal parádní ránu ke vzdálenější tyči, 1:1. Bohužel, vyrovnaný stav nevydržel ani dvě minuty. V běžeckém souboji ukázal domácí útočník našemu obránci záda, podíval se, kde stojí brankář, a umně jej přehodil, 2:1. Stejně jako po prvním gólu, ani tentokrát jsme nesložili zbraně a krátce před poločasem se nám podařilo znovu srovnat stav Fuskovou zásluhou. Po přestávce jsme chtěli navázat na konec prvního dějství, ale to bychom snad ani nebyli my, abychom hned na úvod nenabídli soupeři šanci ke skórování. Ten jí k naší smůle nepohrdl a ujal se již potřetí vedení, 3:2. Po zbytek zápasu jsme se marně hnali za vyrovnáním. Veškeré naděje zhatila buď nepřesná koncovka nebo domácí gólman. A tak přišel trest ze strany, v tu dobu již oslabené, Třebovle, kdy po jedné z chyb zpečetil Kutnohorský naši porážku na konečných 4:2. I když jsme lepili sestavu na poslední chvíli, tak jsme si dnes zápas prohráli sami našimi hloupými chybami a hlavně spoustou neproměněných šancí.

Autor: Michal Řípa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *