Hezký den, ahoj, 

milí členové klubu, děti a jich rodiny, abychom posunuli areál TJ Liblice zase o kousek dál, vyhlašujeme termín další brigády. Termín bude ještě v červnu před koncem školního roku. A to v sobotu 27.6.2020 od 9. do 15.hodin.Práci budou na místě organizovat vybraní zástupci klubu.Prosím hlaste se předem svým trenérům (za děti mohou rodiče), ať víme kdo přijde a jak práci zorganizovat. Posílejte trenérům info do středy 24.6.2020!Bude-li vás dost (doufáme), připravíme i občerstvení, abyste nemuseli prchat za obědem, mohli jsme se společně pobavit a také se poznat. Můžete přinést i něco pro ostatní 🙂Co se bude dělat (vždy podle počasí) – natírat, rovnat terén, uklízet a třídit materiál klubu /balóny, rozlišováky…/, může se malovat atd. Pro každého se něco najde. Děti vezměte třeba s sebou. Myslete prosím na to, že se při práci můžete ušpinit. Ochranné pomůcky nemáme, vezměte prosím své dle potřeby. Díky.
Připomínáme, že každý člen (či jeho zástupce u dětí) má odpracovat 8 hodin pro klub. Bude snaha o evidenci, ať je to fér vůči všem.Kdyby hodně nepřálo počasí, sledujte facebook TJ Liblice nebo skupiny vašich týmů, přes které komunikujete. Když Vám nepřijde ofiko zrušení, brigáda se koná. Hurá! J
Díky za spolupráci a za pomoc!!! 

Na viděnou, za vedení TJ Liblice
Jiří Pospíchal, člen VV

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *