První přípravný zápas proti soupeři postupujícím do okresního přeboru – Praha východ.

Soupeř, jehož slavnější A-tým postoupil do ČFL předcházela pověst kombinačního týmu doplněná zajímavými jmény širšího kádru A-týmu.V prvních 20 minut soupeř tuto pověst potvrdil a vyučoval náš tým z kombinační hry a pohybu bez balónu doplněnou přesnými tvrdými střelami ze střední vzdálenosti.  Z jedné takové střely  se soupeř dostal do vedení , kdy cca 20-25 metrů nachytal brankáře Černého. Druhý gól vznikl nedůrazností levé strany následným centrem a přes Vondráška se prosadil hlavou soupeřův útočník na 0:2. Stav korigoval Nekola , který po kombinaci do nichž byl zapojen i nový  kapitán Pačese  snížil na 1:2.  Hosté, ale opět potvrdili, že střelba z dálky jim není rozhodně cizí a upravili poločasové skóre na 1:3 z pohledu domácího týmu. V poločasové přestávce se přihnal silný déšť , za kterého byli hráči nuceni vstoupit i do druhého poločasu. Domacím borcům toto počasí nejspíše začalo vyhovovat více. Začali se více prosazovat kombinačně a hrou po zemi na nichž má nemalou zásluhu i agilně hrající Bazlik. Změna byla nejvíce patrná zejména na křídlech zásluhou Kovačky a Pačese. Prvně jmenovanému se podařilo centrem najít nohu ve skluzu novice  Jakuba Hybeše, který premiérovou brankou korigoval skóre na 2:3. Hosté ke konci utkání odpadli fyzicky a  po rohovém kopu Pačese se podařilo srovnat na 3:3 hlavou Vlkovi. Do konce utkání i přes šance Nekoly, Pačese a Vlk další gól nepadl a tak utkání skončilo nerozhodně 3:3.

 

Góly: Nekola, J. Hybeš, Vlk

Sestava: Černý, Řípa M., Vondrášek, Šmejkal, Řípa F. , Pačes, Vlk, Bázlik, Kovačka, Nouzák , Nekola, J. Hybeš, Hanuš