Ve druhém letním přípravném utkání jsme doma hostili tým z okresu Praha východ. A to tým Mochov „B“.V zápase jsme vyzkoušeli pár nováčků z dorostu a jednoho nováčka do béčka. Zápas se odehrával podle liblických představ, ale v domácím dresu to byl zápas našeho „drobečka“ Jirky Psutky, který na obě branky hostům nahrál. Nejprve v prvním poločase patičkou ve vápně vybídl útočníka, aby mohl vyrovnat na 1:1. A ve druhém poločase zase vracel hlavičkou gólmanovi balón, ale vůbec se nepodíval, kde brankář stojí a proto opět hosté mohli srovnat na konečných 2:2. Nic naplat, že „drobeček“ vstřelil gól, ale na dva soupeři nahrál….

Branky: Hybeš D., Psutka
Sestava: Hanuš, Řípa M., Psutka, Schovanec, Řípa F., Harčařík, Hybeš J., Bázlik, Nouzák J., Hybeš D., Brandejský, Samek P. ml., Myjavec, Jáchym, Chyba

 

Autor: Michal Řípa