K druhému utkání jsme zajížděli opět ven, na půdu Kounic, které již několik let mají dorostenecké mužstvo. Účast byla opět překvapivě velká. Z pohledu sehranosti byl druhý zápas o něco lepší, ale na druhou stranu jsme udělali více školáckých chyb (jako je neobsazování hráčů při standardkách, chybná jednoduchá rozehrávka, poziční postavení, pomalé reakce v určitých herních situacích), ze kterých jsme nabídli soupeři hodně šancí. Výsledkem byly tři góly v naší síti, ukázka nešikovnosti soupeřových útočníků a mnoho úspěšných zákroků našeho golmana či obránců. Na druhou stranu jsme předvedli i my několik pěkných kombinací, kterým chyběla lepší finální přihrávka či střela. Branku vsítil Samek, který se důrazem natřikrát prosadil před brankou. Pozitivem je, že se již pomalu krystalizuje sestava, a i to kdo kde je schopen a jak hrát.

 

Sestava: Béďa, Cenigr, Hájek, Hanuš, Karlík, Kupr, Moravec, Nouzák J, Nouzák P, Samek, Uldrich, Vontszemü, Straňák, Hybeš, Novák, Flieger, Kovač, Rohn