První mistrovské utkání dorostu

První poločas byl celkem vyrovnaný, zhruba v polovině doby jsme z hranice šestnáctky po chybném odkopu inkasovali první branku. Na obou stranách se šance rodili jen ojediněle. Z naší strany mohl skórovat dvakrát Samek a jednou po rohu Kovač. Vyrovnání jsme se dočkali až několik minut před pauzou, když se po několika rozích důrazem prosadil Hybeš a zblízka dorazil Nouzákovu vyraženou střelu.

V druhém  poločase jsme začali náporem. První šance po několika nedůrazných zakončeních skončila až hlavičkou Hybeše na tyči. Za pár minut jsme se již mohli radovat. Kuba Nouzák si z levé strany na hranici šestnáctky potáhl míč a prudkou střelou k tyči nedal brankáři šanci. Za dvacet minut putoval míč po ose Nanár – Hybeš – Nouzák J., aby posledně jmenovaný opět tvrdou ranou pod břevno nedal brankáři šanci. 1-3. Poté se soupeř snažil ještě utkání zdramatizovat, snížil na rozdíl jedné branky, ale naše obrana ho již k ničemu vážnějšímu nepustila. Naopak těsně před koncem jsme se mohli radovat počtvrté, když po pěkné akci tří mladých záložníků (Karlík, Novák, Smolík) se míč dostal až k Rohnovi, který jej uklidil přesně k tyči. Myslím, že zasloužené vítězství, od všech dobrý přístup k zápasu, místy i pěkné fotbalové akce.

Branky: 39. Hybeš J, 50. a 70. Nouzák Jakub, 89. Rohn D.

 

Rozhodčí Dvořák

ŽK: 1-1

Sestava: Nanár – Straňák (75. Hájek), Cenigr, Moravec, Nouzák P. – Hybeš, Karlík, Nouzák J., Kovač (46. Rohn) – Samek (58. Smolík), Uldrich (46. Novák)

 

David Hybeš