Po prázdninové pauze začíná sezóna našim nejmenším – mužstvu žáků. Netradičně dlouhá přestávka byla způsobena malým počtem mužstev v soutěži. Žáci vstupují do sezóny s velkým počtem změn. Hodně hráčů přešlo do dorostu a zároveň přišlo mnoho mladých začínajících fotbalistů. Největší změna se udála na trenérském postu, mužstvo převzali Petr Holeček a Jakub Kulhánek.

Žáci sehrají dvě přátelská utkání a následně sedm mistrovských. Netradičně v úterý 4. září přivítají žáci stejně staré družstvo Dolních Chvátlin, zápas začíná v 16:00. V sobotu 8. září hostí žáci mužstvo Tuklat tentokrát dopoledne v 10:15.

První mistrovský zápas sehrají žáci 15. září na hřišti Břežan II s tamějším SK, zápas začíná 10:15.

Přijďte nás podpořit, těšíme se na Vaši návštěvu!

Autor: Petr Holeček