Zasloužené vítězství

, podložené výborným výkonem v obranné fázi, kdy jsme nebezpečné soupeřovi hráče nepustili k ohrožení branky a sami si během prvního poločasu několik šancí připravili. Jakubové Nouzák a Hybeš je dotáhli do úspěšného konce a poločas skončil vedením 2:0.

V druhém poločase soupeře pěkným střelami doslova zlomili Rohn a opět Jakub Nouzák. Utkání se pak dohrávalo za naší jasné  převahy, Ovčáry odešly jak fyzicky tak i psychicky. Naše branky padaly jak na běžícím pásu, místy i po pěkných kombinacích.

 

Branky: 13., 51., 69., 83., 85. Nouzák, 30. Hybeš, 49. Rohn, 66. Flieger, 80. Novák, 87. Karlík

 

Rozhodčí Pikner

ŽK: 0-2

Diváků: 26

Sestava: Nanár – Straňák (60. Smolík), Cenigr, Moravec, Nouzák P. – Hybeš, Karlík, Flieger, Kovač (46. Rohn) – Nouzák, Uldrich (50. Novák)

David Hybeš