Opět jsme neměli dobrý vstup do utkání a hned z prvních dvou střel na bránu, ve třetí a v páté minutě, jsme prohrávali.

Domácím jsme darovali tří gólový náskok po chybě Řípy M., který byl nedůrazný při bránění standardní situace. Naději do druhé půle nám dal na konci prvního poločasu Harčařík. Na začátku druhého poločasu se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky Kubou Nouzákem z rohu a za pár minut mohl srovnat hlavou Řípa M., ale gólman mu jeho šanci chytil a hned poslal do útoku domácího útočníka, který využil zaváhání v hostující obraně a samostatný únik proměnil na 4:2. Když jsme opět neproměnili Psutkovu gólovou hlavičku, tak ukázali domácí, jak se proměňuje šance a znovu odskočili na rozdíl tří branek. Naději na bodový zisk nám dal důrazný Brandejský, který využil zaváhání domácího gólmana, kterého v souboji předskočil a do prázdné branky snížil na 5:3. Od této chvíle jsme se ještě více snažili vyrovnat, ale naší hře chyběla chytrost a nějaký moment překvapení. Po zbytek druhé poločasu jsme trávili dobýváním zajištěné domácí obrany, která po získání míče vyrážela do nebezpečných brejků. I když jsme se snažili jim zabránit, například jeden brejk vykopával na brankové čáře Řípa M, a následnou střelu do poloprázdné branky svou hrudí zblokoval Adame, tak dva své brejky domácí proměnili. Bohužel jsme v celém zápase nedali nějaké šance a domácí z asi 10 střel na branku proměnili hned 7. Takže je pro nás tento výsledek krutý.

Sestava: Trpálek – Řípa M., Psutka, Lanč, Adame (70. Nouzák P.) – Harčařík, Fliegr, Šurina, Kovačka – Brandejský, Nouzák J.

Branky: Harčařík, Nouzák J., Brandejský

ŽK: Řípa M.

Rozhodčí: Vosejpka

Zdroj: Michal Řípa