Na tento zápas se nás sešlo neskutečný počet hráčů, až se někteří nedostali ani na lavičku náhradníků. Od začátku zápasu jsme vzali otěže do svých rukouch. Skóre zápasu otevřel po přehození gólmana Hrstka, který se konečně prosadil gólově za B tým. Nádherný pas od Schovance  převzal Pačes, aby hned z druhého doteku poslal míč k tyči a pohodově navýšil skóre. Do konce poločasu jsme ještě přidali jednu branku a šli jsme za stavu 3:0 do kabin. Jak se střílí góly, musel ukázat hostům Schovanec, který chtěl odkopnout balón do bezpečí, ale udělal to tak nešťastně, že ač stál zády k brance, tak jeho odkop skončil uklizený pěkně k tyčce. To vyvolalo jak na straně všech hráčů, tak i na tribuně nemálo úsměvů. Na této situaci bylo vidět, jak se tento zápas hraje v přátelské atmosféře. Hostům se podařilo vstřelit ještě dvě branky, ale my jsme celý zápas měli pod kontrolou a vždy jsme pohotově hostům v brankách odskočili a mohli si tak připsat páté domácí podzimní vítězství z pěti domácích zápasů!!!

Sestava: Trpálek – Řípa M., Psutka, Schovanec (70. Bázlik), Adame – Harčařík (46. Hybeš D.), Vlk, Šurina, Bubník J. – Hrstka, Čihák (10. Pačes)

Branky: 3x Hrstka, 3x Pačes, Hybeš

ŽK: Psutka, Hrstka