Jednoznačný zápas.
V dalším kole jsme zavítali na půdu doposud nebodujících Tuklat, kam jsme si jeli pro další tři body v honbě za špičkou tabulky soutěže. Celý zápas se odehrával v naší režii, vítěznou branku zaznamenal premiérovou trefou Ludvík Schallmann, čímž mu posíláme gratulaci a dodáváme: „Jen tak dál!“ Šlo o situaci na hranici šestnáctky, kdy uklidil míč kolem gólmana přesně za levou tyč. Otěže zápasu jsme drželi pevně v rukou během celých 70 minut, i když vyjímka by se našla. Po minele našich bránících hráčů hasil situaci Tomáš Černý jen za cenu faulu, následný pokutový kop však nemířil mezi tyče.
V zápase jsme předvedli několik pěkných fotbalových akcí po křídlech, ze kterých ne vždy padaly branky, ale snad oku diváka zalahodily. Závěrem bychom chtěli poděkovat rodičům, bez kterých by to nešlo. Především za pomoc při dopravě, fanouškovskou podporu a pevné nervy.

Branky: Rohn 5, Velíšek 3, Psutková, Schallmann, Smolík, T.Černý z PK

Sestava: T. Černý – Thim, Psutková, O. Černý, Smolík – Kropáč, Rohn, Velíšek, D. Bičák – Schallman, T. Aschenbrenner.
Kováč, Pícha, J. Bičák, Svatoň, Hanuš.