„Stále se nám nedaří alespoň dva zápasy po sobě hrát ve stejné sestavě. Tentokrát jsme to měli i dobře rozehrané, ale do druhého poločasu jsme vstoupili špatně a během patnácti minut nechali soupeře otočit zápas,“ hlesl kapitán Týnce Jiří Sýkora.

„Do utkání jsme vstupovali s taktikou pokusit se vstřelit soupeři co nejdříve branku, protože na velmi těžkém terénu se dalo očekávat spíše bojovné utkání, které by mohla rozhodnout jedna branka. Bohužel jsme to však byli my, kdo nabídl soupeři tuto výhodu, když se po rychlé akci po lajně místo všemi očekávaném centru domácí útočník ukopl a míč skončil ve vzdálenější šibenici. Poté se domácí zatáhli a my se snažili o obrat, ale vzhledem k terénu se odehrával spíše boj ve středu hřiště než fotbal. V druhé půli jsme domácí zatlačili a po necelých deseti minutách jsme po rychlé akci srovnali Sobotkou, když mu Hrstka předložil balón před prázdnou bránu. Na druhé straně se k nebezpečné hlavičce dostal domácí záložník, ale radoval se předčasně, protože trefil tyč. To nás ještě víc nabudilo a po další pěkné akci jsme strhli vedení na naši stranu. Poučeni předchozím venkovním zápasem, kdy jsem vedení ztratili po naší laxnosti, jsme se zatáhli a nechali tvořit domácí, ale to se jim naštěstí moc nedařilo. My zkoušeli brejky do otevřené obrany a chtěli jsme utkání definitivně rozhodnout, ale místo toho jsme předvedli festival zahozených šancí, a tak to byly nervy až do konce,“ popsal klíčové okamžiky duelu vedoucí liblického týmu Jiří Pospíchal.

Branky: 25. Žiga – 53. Sobotka, 60. Hrstka.

Rozhodčí: Löwe. ŽK: 3:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Týnec: Adamec – Kovanda, Sýkora, Čopjak, Grůbr – Svoboda, Radouš, Horák (79. Kulich), Mach – Mlika, Žiga.

Liblice: Černý – Fott (56. Nekola), Šmejkal, Vondrášek, Prokeš – Pačes, Vlk, Bázlík, Vávra – Hrstka, Sobotka.