Do sezóny jsme vzhledem k minulému ročníku vstupovali s pokorou  a s přáním hrát v klidném středu tabulky. V úvodních zápasech, když jsme byli ještě v laufu z kvalitní letní přípravy, jsme hned získali 2 výhry a klid do dalších bojů. Poté se přidali i ztráty, ale důležité bylo, že nepřišla žádná dlouhodobější bodová krize a že jsme vozili výhry i z venku, což nám v minulé sezóně chybělo.  Ne vždy jsme podávali optimální výkony, hlavně ke konci podzimu se již vytrácela fyzička, tvrdě nadřená v létě, ale i když jsme v některých zápasech nehráli nejlépe, tak jsme ty body dokázali vůli urvat, což je další velmi pozitivní zjištění tohoto podzimu.  Jednotlivce bych nerad chválil, protože nikdo nevyčníval dlouhodobě nad ostatní, celý podzim jsme hráli týmově. Ale určitě nám dělala radost obrana jako celek. Což vystihují i statistiky. Určitě nebylo vše jen pozitivní, bylo dost opakujících se chyb a nedostatků, ale to mají zmapováno trenéři a je dost času na jejich odstranění. Věřím, že trenéři opět připraví kvalitní přípravu, abychom dohnali zpět fyzičku a vyladili formu na jaro, kdy bychom rádi vylepšili naši pozici a zaútočili na medailové příčky.

Zdroj: Jiří pospíchal