Zápas moc fotbalové krásy nepřinesl. Byl to spíše boj o každý metr hřiště. Oba týmy bojovali celý zápas. Mírně navrh měli domácí, ale pozorně jsme bránili a domácí jsme do šancí nepouštěli. Přesto oba týmy pár šancí na skórování měli, ale ty pochytali brankáři. Domácí skórovali na začátku druhého poločasu z penalty. Možnost na vyrovnání jsme také dostali z penalty, ale tu Psutka nedal. Brankář mu jí vyrazil na roh. Naštěstí z následujícího rohu se poprvé brankově v dospělém fotbale prosadil dorostenec Flieger a vyrovnal hlavou na konečných 1:1. V dnešním zápase nastoupilo 7 dorostenců a ani jeden se za svůj výkon nemusí stydět.

Sestava:
Hanuš, Straňák, Psutka, Řípa M., Adame, Harčařík (46. Bázlik) Flieger (65. Nanár), Šurina, Nouzák P. (55. Samek ml.), Hybeš ©, Karlík
Branka: Flieger

ŽK: Karlík, Straňák

Michal Řípa