Níže Vám opět přinášíme článek z Kolínského deníku. Vyjádření Konárovic nechybí, protože bychom chtěli něco cenzurovat, ale protože soupeř se dlouhodobě nevyjadřuje pro Kolínský deník.

„První poločas byl opatrný, my měli územní převahu a hosty k ničemu nepouštěli, ale ani my nijak výrazně neohrozili hostujícího gólmana. Zápas se nám podařil zlomit chvíli po přestávce, když jsme během deseti minut vstřelili tři góly. Poté jsme jako již tradičně začali hrát zbytečně otevřený fotbal a nechali soupeře snížit, ale naštěstí jsme si včas uvědomili, o co se hraje a do konce zápasu jsme zase kontrolovali hru a ke konci ještě dokázali navýšit vedení,“ podotkl vedoucí liblického týmu Jiří Pospíchal.

Branky: 49. Kovačka, 52. Nekola, 58. vlastní, 85. J. Nouzák – 65. R. Pokorný.

Rozhodčí: Löwe. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Liblice: Lanč – Fott, Šmejkal, Psutka, Vávra – Pačes (70. F. Řípa), Vlk, Sedláček (55. Bázlík), Kovačka – Nekola, Hrstka (75. J. Nouzák).

Konárovice: Svoboda – Vokoun, P. Pokorný, R. Černík – Patočka, Brunclík, Havlíček, Sojka – R. Pokorný, Kukal, Žídek (60. Plachý).