Utkání, kde se mělo ukázat, jak na tom jsme s ambicemi na první příčku jsme totálně nezvládli po všech stránkách. Jako zápas doma s Tuchorazí, v Nučicích i tento jsme v desáté minutě prohrávali 2-0, když první branku jsme dostali hned v 33 vteřině. To utkání výrazně ovlivnilo, protože nejsme psychicky natolik silní, abychom se s takovou situací dokázali vypořádat. Potom se hra vyrovnala, ale my jsme se dostali k brance jen sporadicky. J. Nouzáka stejně jako na podzim pokryl důrazný stoper hostů.Až nešikovné zahrání soupeřovým obráncem rukou nám nabídlo snížení z pokutového kopu, který proměnil Nouzák J. Po změně stran jsme dostali příležitost zahrávat pokutový kop znovu, kdy zcela nesmyslně hostující obránce plácl do míče rukou, avšak Nouzáka J. tentokrát brankář vychytal a protože náš elitní střelec neví,že může míč vyražený brankářem dorazit, zůstalo skóre nezměněno. Tato situace nás srazila úplně dolů a již jsme se do zápasu nedostali. Soupeři na druhou stranu narostla křídla a zcela zřetelně nás jak kombinačně, tak v rychlosti, důrazu přehrával. To vyústilo v další tři branky v naší síti a konečné skóre 1:5. Zasloužená porážka, soupeř byl po všech stránkách lepší, zejména však podal disciplinovaný, kolektivní výkon. Je hodně co vytknout do vlastních řad, ale to si nechám do kabiny.

Branka: 29. Nouzák J. z p.k. – 1., 9., 57., 63., 77.

Rozhodčí: Pikner

ČK: 0-1

Diváků: 30

Sestava: Nanár – Hampl, Smolný, Karlík (46. VomtzseműJ.), Nouzák P. (65. Kováč) – Vontzsemű M., Flieger, Hybeš, Hanuš –Nouzák J., Rohn (82. Thim)

 

Zdoj: David Hybeš