Odložený zápas s Týncem ztratil náboj ještě před zahájením zápasu. Hosté přijeli pouze v 9 lidech a proto jsme k splnění cíle (4 body ze dvou posledních domácích zápasů), mohli přistoupit v klidu.

Nástup do zápasu jsme však měli famózní, když jsme po 6 minutách vedli tři – nula a hostům se navíc zranil další hráč.

Náš brankostroj postupně pokračoval, až se v poločas zastavil na čísle 9.

Hosté se i přes oslabení paradoxně do několika šancí dostali. Ale bud minuli nebo je brankář vychytal.

Druhý poločas dostali příležitost všichni náhradníci, a i si přehodili posty brankář s P. Nouzákem, a tak se zápas již dohrával, my jsme se šetřili na náročný víkend, soupeř na víc v 8 lidech neměl, nutno uznat, že zápas dohrál se ctí a až do konce.

Utkání však bylo takové netypické, chaotické, fotbalovost nemá smysl s ohledem na počet hráčů soupeře hodnotit.

Udělali jsme však další krok k cíli a to bylo podstatné.

Branky: 3., 6., 20. Rohn, 5. Hybeš, 18., 23. Uldrich, 34., 48., 60. Nouzák, 40., 45. Vontzsemű M., 67. Kováč

Rozhodčí: Netáhlík

ŽK: 0-1

Sestava: Hanuš – Hampl, Nouzák J., Smolík (46. Smolný), Nouzák P. – Hybeš, Karlík, Flieger, Vontzsemű M (46. Kováč) – Rohn, Uldrich (46. Vontzsemű J.)

Zdroj: David Hybeš