Závěr okresního přeboru ve fotbale byl ve znamení střeleckých rekordů. Nejprve dal o sobě vědět Lukáš Žiga z Týnce, který nastřílel
v jednom zápase sedm gólů. O kolo později se podobný kousek povedl Tomáši Kulvajtovi z Břežan. Ten nastřílel Pečkám gólů šest.

Ale to nebyl jediný střelecký počin, který stojí
v posledním kole za zmínku. Čtyři góly dali Hrstka (Liblice) a I. Procházka (Radim B). Třikrát se prosadil stoper Uher (Bečváry). A právě soutěž střelců byla napínavá až do posledního kola. Z celkového vítězství se nakonec raduje Hrstka, který se trefil v sezoně dvacetkrát.
Brankářům kraluje v obou kategoriích Svoboda z Konárovic. V minutové neprůstřelnosti mu však šlapal na paty Málek z Jestřabí Lhoty. Ten za ním zaostal pouze o tři minuty!

Brankáři s nulou

7 – Svoboda (Konárovice).
5 – Řehák (Tři Dvory), Maxian (Libodřice), Málek (Jestřabí Lhota).
4 – L. Havránek (Kouřim).
3Černý (Liblice), Zavřel (Bečváry), Cihlář (AFK Pečky), Svoboda (Břežany II).
2 – Foršt (Jestřabí Lhota), Adamec, Brunclík (oba Týnec nad Labem), Hanzl, Bláža (oba Červené Pečky B), R. Pikner (Břežany II), Lanč (Liblice).
1 – Urik (Radim B), R. Durdil, Duršpek  (oba Velký Osek), Jelínek (Libodřice), Heres (Jestřabí Lhota), Cink, Hanuš (oba FK Kolín B), Hybeš (Liblice). Společná nula: Cihlář – Horáček (AFK Pečky), Svoboda – R. Pikner (Břežany II).

Minutová neprůstřelnost

296 – Svoboda (Konárovice), 293 – Málek, 279 –   Svoboda (Břežany II),  276 – L. Havránek,  269 – Řehák, 252 – Maxian, Lanč (Liblice), 208 – Černý (Liblice), 199 –  Brunclík, 193 – Hanzl,  180 – Foršt,  Zavřel, 168 – Cink,  165 –  Adamec, 160 – Cihlář, 158 – R. Pikner, 154 – Jelínek (Libodřice), 150 – Bláža, 142 –  Hanuš,  134 – R. Durdil, Duršpek, 124 – Urik, 105 – Michalek (Kolín B, 5),  101 – Heres, 96 – Hradílek (Červené Pečky B), 90 – Hybeš, 74 – Kropáček (Bečváry), 66 – Stolarik (Týnec), Jelínek (Červené Pečky B), 65 – Petrásek (Kouřim), 64 – Mašek (Velký Osek), 63 – Stehlík (Kouřim), 58 – Špinka (Tři Dvory), 57 – Satrapa (Tři Dvory),  52 – Sodoma (Velký Osek), 35 –  Mlázovský (Libodřice), 32 – Šimek (Tři Dvory),  25 – Svatuška (AFK Pečky), 12 – Horáček (AFK Pečky).

Střelci

20Hrstka (Liblice).
16 – Žiga (Týnec nad Labem),  Kulvajt (Břežany II), Sova (Libodřice), Pačes (Liblice).
15 – Pokorný (Tři Dvory).
14 – Koubek (Velký Osek), M. Snížek (Kouřim).
13 – L. Kubásek (Bečváry).
12 –  R. Hovorka (AFK Pečky),  R. Pokorný (Konárovice), Čáslava (Bečváry), D. Adamec (Velký Osek),  Pěkný (Libodřice).
11 – Milner, Volf (oba Břežany II), Müller (Kouřim).
10 – Mužík, J. Hovorka (oba AFK Pečky), Nekola (Liblice), Kesner (Kolín B), Krupka (Jestřabí Lhota), M. Ružinský (Radim B).
9 – Němec (Libodřice), Kvasnička (Velký Osek),   Kureš (Jestřabí Lhota).
8 – Mihovský (Kolín B), Košík (Libodřice), Grůbr (Týnec nad Labem), Rýdl (Jestřabí Lhota), I. Procházka (Radim B), Mišák (Břežany II).

Zdroj:  Kolínský deník