Do zápasu jsme vstupovali opatrně, protože den před zápasem se konala velká veselka a pár hráčů lehce porušilo předzápasovou přípravu 🙂

Ale přesto jsme většinu první půle drželi míč na svých kopačkách a domácí se snažili jen o nakopávané balóny a střely z uctivé vzdálenosti. Naši převahu korunovala naše útočná dvojice, když si nejdříve Kosov pohrál s obráncem a pak naservíroval míč před prázdnou bránu Hruškovi, který neomylně zavěsil. Do druhé půle jsme využili maximum střídání, ale i přesto pokračoval festival zahozených šancí. Až ke konci zápasu pozval Lanc domácí obranu i s brankářem na kolotoč a po pěkné individuální akci potvrdil naše vítězství. V zápase jsme byli lepší, zapadli i dobře všechny posily, ale již se nesmí opakovat lehkovážné zahazování šancí.

Branky: Hruška, Lanc

ŽK: Hruška

Rozhodčí: Lev

Sestava: Pospíchal – Buček, Psutka, Řípa M., Břečka – Herink, Šurina, Lanc, Hanuš – Kosov, Hruška