Kolín – V posledním kole  vyšších fotbalových soutěží (I. B třída – ČFL) si střelci vzali volno. Především ti z čela tabulky. Proto se na pořadí nic zásadního nezměnilo. Jenom liblický Nekola se díky dvěma gólům posunul na průběžné druhé místo.

6 – Slunéčko (Radim).
4 –  Chadraba (Červené Pečky), Nekola (Liblice).
3 – Štoček (Kolín), Šťastný (Český Brod), Hrstka (Liblice).
2 – Boček, Michal Sedláček Nešpor (. Kolín), Walter, Müller (oba Český Brod), Frejlach (Zásmuky), Vaněk, Dostál (oba Velim), Exner, Říha (Radim), Pazderec, T. Černý  oba (Tuchoraz), Mašanský, Pivokonský, Pikner (vš. Břežany II), Nekolný (Liblice).
1 – Dudka, Sloboda, Štohanzl, Mareš (vš. Kolín), Beutel, Moravec (oba Český Brod), Čapek (Zásmuky),  Seifert (Velim), Rejthárek, Svoboda (oba Červené Pečky), Baško (Radim), Martinec (Tuchoraz), Sobotka (Liblice), Chábera, Vohnický, Kopecký (vš. Ratboř), Klimeš, Tichý (oba Býchory).

Autor: René Volf