Kolín – Nejlepšího střeleckého výkonu dosáhl v posledním kole vyšších fotbalových soutěží (I. B třída – ČFL) Svoboda z Červených Peček, který dal hattrick. Nejvýrazněji se ale do statistik zapsal Nekola. Tento liblický šutér vstřelil o víkendu dva góly a díky tomu se dotáhl na vedoucího Slunéčka.

6 – Slunéčko (Radim), Nekola (Liblice).
5Hrstka (Liblice).
4 –  Šťastný (Český Brod), Chadraba, Svoboda (oba Červené Pečky).
3 – Štoček (Kolín),  T. Černý (Tuchoraz).
2 – Boček, Michal Sedláček Nešpor (vš. Kolín), Walter, Müller (oba Český Brod), Frejlach, Čapek (oba Zásmuky), Vaněk, Dostál (oba Velim), Exner, Říha (Radim), Rejthárek (Červené Pečky), Pazderec (Tuchoraz), Mašanský, Pivokonský, Pikner (vš. Břežany II), Nekolný, Sobotka (oba Liblice).
1 – Dudka, Sloboda, Štohanzl, Mareš (vš. Kolín), Beutel, Moravec (oba Český Brod), Seifert (Velim), Zelený, J. Kulhánek (oba Červené Pečky), Baško, Volavka (oba Radim), Martinec (Tuchoraz), Chábera, Vohnický, Kopecký, Langr, Souček (vš. Ratboř), Klimeš, Tichý (oba Býchory), Hubáček, Volf (oba Břežany II).