Domácí z nás měli respekt, jinak si asi nejde vysvětlit nasazení několika divizních hráčů včetně rychlého útočného dua do základní sestavy. Na druhou stranu to vyvolalo asi respekt u nás, protože celou první půli jsme si nedokázali kloudně nahrát a zbytečně tím dostávali domácí do tlaku. Ale i my si dokázali vytvořit nějaké šance, ale na rozdíl od Brodu naše koncovka byla špatná. Zato domácí zkušeně proměnili většinu šancí co měli. V druhé půli Brod nehrál již tak vytaženě a my dokázali zlepšit kombinaci a hned se změnil obraz hry. Hned po pár minutách druhé půle se mohl prosadit Lanc, ale přestřelil. My pak párkrát dokázali domácí zatlačit před vlastní bránu, ale úspěšná koncovka si s námi v tomto zápase prostě netykala. Domácí se v druhé půli snažili o brejky a z jednoho dokázali vytěžit i penaltu, když po kiksu našeho gólmanu musel za záchranou brzdu zatáhnout Petr Líbal. Brankář, ale svoji chybu ihned napravil, když penaltu chytil, i když pravda, že mu pomohl brodský útočník, který penaltu nekopl ideálně. Pak se náš brankář ještě blýsknul, když pěkně vyškrábl trestňák mířící do šibenice. V druhé půli náš výkon měl již nějaké parametry, škoda, že jsme nedokázali vstřelit nějakou branku a trošku zkorigovat skóre.

Sestava: Pospíchal – Líbal, Psutka, Řípa M. (c), Břečka – Bázlík, Sedláček, Lanc, Herink – Nouzák J., Hybeš (46. Nouzák P.)

Rozhodčí: Netáhlík

Autor: Kayl