Utkání s tabulce výše postaveným soupeřem jsme nezačali vůbec špatně. Aktivně jsme napadali soupeře a hned v 8. minutě se míč odrazil na malé vápno před Sochora, který však branku přestřelil. Na druhé straně nás v 20. minutě zachránilo po šanci hostů břevno. Stejnou část zařízení trefil přímo z rohu Rohn. Bohužel jsme se nevyvarovali chyby a po zaváhání Karlíka, jenž chtěl řešit situaci fotbalově, se útočník dostal do samostatného nájezdu, který proměnil. Na druhé straně prošel pěkně Hanuš, ale do zakončení se již nedostal. Druhý poločas jsme zahájili náporem, měli několik závarů, kdy stačilo míč dorazit do branky, ale nebyli jsme dost důrazní. Důraz naopak nechyběl při střele Kováče, když orazítkoval břevno. Pak nás nesmyslně oslabil Hybeš, když se nechal úplně zbytečně vyloučit. Navíc jsme po naší chybě v rozehrávce inkasovali podruhé. Ke konci měl ještě šanci Nouzák, ale po rohu přestřelil. Výkon nebyl z pohledu předchozích zápasů nejhorší, ale umíráme na neproměňování šancí. Minimálně na bod jsme měli.

Branky: 25. a 70.

Rozhodčí: Zdeněk

Diváků: 18

ČK: Hybeš

Sestava: Nanár – Hybeš, Nouzák, Karlík, Hanuš (75. Vontzsemű) – Rohn (85. Thim), Flieger, Samek, Kováč (50. Uldrich) – Sochor, Hampl

Autor: David Hybeš