V oslabené sestavě jsme jeli do druhých Teplýšovic. Cílem bylo zabezpečit obranu a pokusit se z brejků a standardek vstřelit nějakou branku. Málem se nám to dokonale podařilo. V prvním poločase všichni hodně obětavě bránili a soupeře do šestnáctky v podstatě nepustili.  Sami jsme měli dvě opravdu vyložené šance, ale jak Rohn dostavší se samostatně sám před brankáře, tak Nouzák po centru branku netrefili. Bohužel těsně před koncem poločasu našemu brankáři proklouzl míč po lehčí střele a doskákal do branky. Druhou půli jsme opět začali šancí Fliegera, ale ani on branku po centru netrefil. Potom jsme v naší šestnáctce trestuhodně nechali hodně prostoru pro centr a záložník domácích se z malého vápna nemýlil. Hned následoval pokutový kop, po sice neúmyslné ruce ale od těla a bylo jasné, že se import bodů nekoná. Utkání jsme však dohráli se ctí a bohužel i se zraněným Hanušem. Jedenáctka podala statečný a obětavý výkon, na který jistě půjde navázat v příštím zápase. Co se týká produktivity, je to obehraná písnička, my  nic nedáme, našemu soupeři se z minima podaří vytěžit maximum.

Branky: 42. 58. a 65.

Rozhodčí: Žaba

Diváků: 29

Sestava: Nanár – Hampl, Nouzák, Flieger, Hanuš – Vontzsemű M., Uldrich, Karlík, Samek, Kováč – Rohn

Autor: David Hybeš