K poslednímu zápasu podzimní části jsme zavítali na půdu Zásmuk.
Do zápasu jsme vstupovali v poměrně kompletní sestavě, chyběl nám jako už po několikáté brankář a do brány se postavil Štefan Kováč.

Se soupeřem jsme drželi krok jen první čtvrthodinu a pak jsme začali opět předvádět hru, jakou předvádíme po většinu zápasu celý podzim – nedůraz, neochota hrát, nedodržování pokynů trenérů. Hlavně od některých zkušenějších hráčů očekáváme lepší výkon a více snahy.

Pokud hráči nepochopí, že fotbal je kolektivní sport kde spolu musí spolupracovat, bojovat jeden za druhého, komunikovat, podporovat se, nebát se míče, podstupovat osobní souboje, naslouchat taktickým pokynům a při zápase nechat na hřišti vše.

Chtěl bych poděkovat všem, kteří nám v průběhu podzimní sezóny pomáhali a to hlavně rodičům za dopravu na zápasy.

Přes zimu kvalitně potrénujeme v hale a doufáme ve zlepšení v jarní části sezóny.

Branky: Vontszemü 2

Žluté karty: Vontszemü

Sestava: Kováč – Fišer J., Černý, Potůček T., Fišer L. – Naďo, Velíšek, Bičák D., Potůček L.,
– Vontszemü., Starý

Střídali: Kořínek J., Pícha, Křivan, Bičák J.