Vyrovnaný kvalitní zápas, druhý poločas spousta šancí na obou stranách, spravedlivá remíza.

Hřiště UMT Neratovice

Rozhodčí: ano, ale neznámý

Diváků: 25

Branky: Dušek, Nekolný

Sestava 1. poločas:

Hanuš – Fott, Šmejkal, Řípa M, Vávra – Pačes, Nekolný, Pop, Dušek – Hrstka, Nouzák

Sestava 2. poločas:

Hanuš – Líbal, Vondrášek, Sobotka, Řípa F – Kovačka, Bázlik, Vlk, Dušek (80. Řípa M.) – Nekola, Nekolný

 

Fotogalerie: http://tjliblice.rajce.idnes.cz/Liblice_A_FK_Vysoka_-_zimni_turnaj_Neratovice

Fotogalerie, zdroj: Mělnický deník

 

Info z Kolínskeho deníku:

Liblice – Zápasy úvodního kola začal v Neratovicích na hřišti s umělým povrchem tradiční zimní turnaj, který pořádá FK Neratovice – Byškovice. Na akci se představí také zástupce kolínského okresu, a to Liblice.

Účastník nejnižší krajské soutěže se hned v prvním kole utkal s celkem Vysoké. Souboj dvou mužstev z I. B třídy nakonec skončil dělbou bodů 2:2 (0:0).

Trenér Liblice trenér Petr Samek přivezl do Neratovic téměř dvě kompletní jedenáctky, a tak nebylo divu, že jeho tým téměř po celé utkání hýřil dobrým pohybem.

„Přestože je teprve začátek přípravného období, viděli jsme dobrý zápas, který měl úroveň odpovídající I. B třídě,“ poznamenal po utkání Václav Řízek, místopředseda klubu z Vysoké.

Hlavní slovo v liblickém dresu měl Petr Nekolný, který má za sebou bohatou fotbalovou minulost v Jablonci, Českém Brodě, Velimi či České Skalici. Ostatně, jeden gól dal a svým spoluhráčům připravoval další šance.

„Na první zápas to z naší strany nebylo špatné,“ hodnotil průběh duelu liblický kouč Petr Samek. „Měli jsme sice víc vyložených šancí, ale bohužel jsme je neproměnili. To pramení z toho, že ještě ve čtvrtek jsme tvrdě trénovali. Soupeř byl kvalitní. Sice jsme neviděli nějaký „echt“ fotbal, ale s průběhem zápasu jsme spokojení.“

S průběhem zápasu byl rovněž spokojen i hrající trenér Vysoké Jiří Trutnovský. „Myslím, že jsme viděli kvalitní utkání, které nám odhalilo, na čem bychom měli ještě zapracovat. V této fázi přípravy zápas rozhodně splnil svůj účel.“

Branky: Štolba, Veselý – Dušek, Nekolný.

Zdroj: Kolínský deník