Branky: 18. Nouzák, 26. Flieger
Rozhodčí: Kosina
ŽK: bez karet
Diváků: 23

Sestava: Nanár – Straňák, Smolík, Flieger, Hanuš – Nouzák, Karlík, Vosecký, Láska (78. Samek) – Topol, Rohn (60. Březina)

V důležitém zápase „o šest“ bodů jsme podali výborný, disciplinovaný výkon, zejména v defenzivě. Náš počáteční nápor jsme sice nijak nezužitkovali, ale ve chvílích, kdy se hosté vyrovnali hru a začali zlobit, jsme se dvakrát prosadili. Poprvé Nouzák hlavou po výborně zahraném přímém volném kopu Voseckého, podruhé Flieger uklidil hlavou míč, který brankáři vypadl z ruky po nepříjemném rohu Rohna. Zbytek zápasu se hra přelévala od jedné branky k druhé, nikdo neměl vyloženě převahu. Před snížením nás zachránila „hloupost“ útočníka soupeře, který zbytečně v ofsajdu dorazil míč směřující do naší branky. Sami jsme mohli skóre několikrát zvýšit, ale chyběla nám přesnější finální přihrávka. Vítězství je hodně cenné, Janovice byly oproti podzimu nesrovnatelně těžší soupeř, skoro na úrovni Jiren.