K druhému mistrovskému utkání nastoupili žáci na půdě dalekých Dolních Chvátlin. Soupeř nás na podzim dvakrát porazil, takže jsme mu měli co vracet. Od začátku utkáni jsme měli jasnou převahu, ale díky naším nepřesnostem a silnému protivětru nám chvíli trvalo, než jsme vstřelili první gól. První poločas nakonec skončil jasně 0:4, kluci chtěli hrát a výsledek mohl být vyšší, ale v mnoha případech jsme si nedokázali dát více jak dvě nahrávky a spousty slibných situací řešili nefotbalově.

Druhý poločas bylo trápení, kluci nechtěli hrát, nedokázali si pořádně přihrát a přišel zasloužený trest z trestného kopu. Dále pokračovala naše nemohoucnost založit případně dokončit akci, hráči opět neplnili pokyny a hráli uprostřed hřiště. Druhý poločas byl z naší strany opravdu utrpení.

Vítězství 1:4 je samozřejmě potěšující, ale předvedená hra a podprůměrný výkon v druhém poločase varováním do dalších zápasů.

Branky: 2x Vontszemü, Velíšek, Kováč

Sestava: Černý – Potůček T., Hrdinka, Fišer J., Fišer L. – Starý, Naďo, Velíšek ©, Potůček L. – Jícha, Vontszemü

Střídali: Bičák J., Bičák D., Aschenbrenner T., Novák, Kováč