Branky: 25. a 76. Rohn, 31. Láska, 68. Nouzák, 80. Karlík
Diváků: 35
Rozhodčí: Kosina
bez karet

Sestava: Nanár – Straňák, Flieger, Smolík, Hanuš – Nouzák, Vosecký (46. Samek), Karlík, Láska – Topol (81. Kováč), Rohn (77. Vontszemű M.)

Zasloužené vítězství, které se sice nerodilo lehce, ale poctivým odpovědným výkonem jsme jej dosáhli.
Dá se říci, že jsme překvapivě soupeře sestřelili ze vzduchu, protože první tři branky jsme dosáhli hlavou a byly to zásahy hodně podařené.
Sled branek: Akce po ose Vosecký, Nouzákův pěkný centr a Rohnův výskok a trknutí do protisměru pohybu brankáře. Druhá branka podobně, jen centroval Vosecký a Láska se hlavou prosadil mezi třemi a prodloužil na zadní tyč. Třetí branka narážečka Samek Rohn, ostrý centr prvně jmenovaného a Nouzák (za hranicí velkého vápna!) trkl míč na trasu břevno, země síť. Pak soupeř rezignoval a my přidali další dvě branky Rohnem (pěkné uvolnění a střela k tyči) a Karlíkem (samostatný průnik zakončený střelou na přední tyč).
Dnes jsme nevypustili žádný souboj, soupeře výborně napadali a těsně dohrávali.
Chválím celé mužstvo za nasazení, vůli a herní disciplínu dnes oslazenou i slušnou střeleckou potencí.