Další turnaj ze série hraný tentokrát na domácí půdě v Liblicích. Opět jsme se zúčastnili v menší počtu. Turnaje se nezúčastnili Hanuš, Starý, Bičák a Šmejkal. Hráno 2×20 min.

Radim 2:7

Soupeř nás předčil především v týmovém pojetí hry a nejen svým počtem. Naše góly Pícha a Kořínek.

Tuchoraz 1:7

V utkání s Tuchorazí jsme prohráli již v první půli a to rozdílem 6:0. Druhou půli jsme začali bojovat a víc se soupeři vyrovnávat. Druhá půle skončila již 1:1. Čestný úspěch zaznamenal Horáček.

Třebovle 3:5

Pro nás určitě nejhratelnější soupeř. V minulém turnaji jsme ho konečně i porazili a doufali, že ho dokážeme porazit i tentokrát. Bohužel to se nám i přes poločasové vedení 3:2 nepovedlo, kdy jsme ve druhém poločase zcela odpadli.  Góly: 2x Kořínek a Svatoň

Nezbývá než se oklepat a vrátit to soupeřům na turnaji v Třebovli.