Poslední turnaj starších přípravek v Tuchorazi…

Turnaje se nezúčastnila Radim, zápas se s ní bude dohrávat tuto neděli 8.6. na hřišti v Liblicích.

Liblice – Třebovle 7:4

První zápas jsme zvládli a porazili Třebovli. V zápase jsme byli lepším týmem a ještě jsme několik šancí zahodili. Zápas jsme si však zkomplikovali v druhé půli svými triviálními chybami a nedůrazem v osobních soubojích. I přesto jsme ho však dotáhli do vítězného konce i přes brzké zranění Dominika Bičáka.

Liblice Tuchoraz 2:XX

Zápas nám ukázal , že na Tuchoraz prostě neumíme. Zápas byl pro mě osobně velkým zklamáním a asi nejhorší co jsem od kluků za celou sezónu viděl. Asi nejvíce bych ho přirovnal k prvnímu přípravnému zápasu.  Soupeři jsme tak rozlučkový zápas více než osladili.

V neděli nás čeká poslední zápas s Radimí na domácím hřišti. Doufám, že složíme reparát za nepříliš povedené zápasy na domácím utkání a, že se kluci důstojně rozloučí se sezonou.  V další sezóně by se soutěž již neměla hrát turnajově ale dlouhodobě i proto bychom rádi přivítali v našem kolektivu nějaké nové hráče. Proto Vás prosím kdo by jste o někom věděli, tak mi prosím dejte vědět.

Michal